środa, 1 czerwca 2011

Dobrze się zapowiada: Doniu - Dialogimuzyka (2011)Info:

Premiera albumu planowana jest na pierwszą połowę 2011!

Jak mówi sam autor: „W opozycji do modnych ostatnio mocno elektronicznych kawałków, często przerysowanych autotune i vocoderów, stawiam na to, co od zawsze pozytywne w hip-hopie: sample, dobrane bębny i wartościowe teksty. Ten album na pewno zaskoczy i czuję, że to jest mój najlepszy zbiór numerów, jakie wydaję solo. Nie zabraknie na nim oczywiście klasyków typu „Juno” czy „Mooga”, ale fundamentem niech będzie to, dzięki czemu nawiązuję do płyty „Monologimuzyka” sprzed kilku lat: szczera warstwa tekstowa i energetyczne, zajebiste bity!”

źródło: http://www.newsmusic.com.pl

Komentarz:

Nie wiem jak wam, ale mnie osobiście Doniu zaskoczył.  Zrobił bit, przez który musiałem kupić nowe głośniki i do tego zaprosił Grzegorza Wilka z Jakiej To Melodii. Tracki promujące ("W Trasie" , "Świat Może Stanąć") mają w sobie coś z Monologimuzyki, więc tą jak i tamtą płytkę coś łączy. Ja czekam i nie omieszkam odstawić kilka dyszek na ten tytuł i posłuchać, a nawet recenzję na blogu zostawić. Teraz idę "zgwałcić" przycisk "jeszcze raz" i dalej chapać się tą nutką.

Pozdro ;)

1 komentarz:

  1. Sprawdziłem to już :) Zajebista produkcja :) Bity wręcz idealne i ładnie wchodzi Flow Dominika :) Moim zdaniem kozak produkcja :)

    OdpowiedzUsuń