piątek, 17 czerwca 2011

Co mnie zaskoczyło?: Kasta poprowadzi Polski Pimp My Ride
Waldemar Kasta - raper, założyciel legendarnej formacji K.A.S.T.A. SQUAD będzie prowadzącym polskiej edycji programu „Pimp My Ride”, realizowanego przez stację MTV Polska.


W programie ośmiu finalistów castingu będzie miało szansę oddać ukochane auto w ręce specjalistów od samochodowego tuningu i odpimpować swoją brykę. Magiczna odmiana zasłużonego samochodu w kosmiczny pojazd zostanie uwieczniona przez kamery MTV, a o tym, co działo się na planie dowiecie się już jesienią tego roku, kiedy na antenie stacji odbędzie się premiera programu.

Nieodłącznym jego bohaterem będzie Kasta, który poprowadzi show.


KASTA jako raper zadebiutował pod koniec lat 90-tych. Jednak to w 2002 roku dołączył do czołówki hiphopowej sceny muzycznej, wydając pierwszą płytę z formacją K.A.S.T.A. SQUAD - "KASTANIETY”. Kompilacja brzmień oraz zawartych na płycie przekazów na dobre zapisała się w historii polskiego rapu, a utwory takie jak „Klimaty” czy „Peryferie” uchodzą za klasyki gatunku. W 2007 roku artysta rozpoczął współpracę z Federacją KSW, której jest dyrektorem artystycznym.

źródło: http://www.viva-tv.pl

Komentarz:

Oglądałem Pipma w wersji Amerykańskiej i Angielskiej i osobiście jestem fanem tego programu. Z pewnością posypią się komentarze o rzekomej "komercji" Waldka, ale pamiętajmy też o tym, że jeżeli Polska edycja tego programu będzie równie dobra jak i wszystkie wyżej wymienione, to z pewnością jego "sprzedanie się" na pewno zejdzie na plan drugi. Ja się jaram, a wy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz