piątek, 11 lutego 2011

Perwer Mixtape vol.1 (2006)


Tracklista:

1. Perwersyjne Intro
2. Caua Prawda
3. Quiz Skit
4. Nie Poganiaj Mnie
5. Rzepy (Ft. Textyl)
6. Kolega
7. Song Skit
8. Wszyscy Maj Problem
9. Sport To Zdrowie (Ft. Rahim)
10. Mi I Im (Ft. Siwydym)
11. Foun Skit
12. Gupie Gufno (Ft. Fokusmok)
13. Bonusowy Track Premierowy

Informacje:
Perwer Mixtape Bootleg vol. 1 - Pierwszy krążek projektu "Perwer Squad" wydany 19 września 2006 roku. W formacie półgodzinnego pliku .mp3 można było go ściągnąć z oficjalnej strony wytwórni MaxFloRec.

Recenzja:
Panowie z Projektora  (Miuosh i PuQ) stosunkowo niedawno po wydaniu "Miraża" wydali coś, co może być pierwowzorem czegoś wręcz ponadczasowego. Bo tu jest idealnie pokazane, jak z materiału strikte patetycznego i poważnego, jakim był "Miraż", można zrobić coś całkowicie nie trzymającego się kupy, ryjącego nie tylko mózg i śmiesznego, że chce się do tego wracać na każdym melanżu i nie tylko. Każdy track z eLPeka Miosha i PuQ'a został totalnie przekwalifikowany na śmieszny i luźny kawałek na każdą okazję. Oczywiście tych kawałków, których nie dało się nagrać w luźny sposób; nie ma i zastąpiono je takimi petardami, jak:
-Gupie Gufno
-Kolega
-Bonusowy Track Premierowy
-Sport To Zdrowie
Wielkim atutem krążka są skity, których  najlepszym bohaterem (moim zdaniem) jest ogrodnik Bohdan. Przerywniki te są bardzo trafne, bo przedstawiają one krótki teleturniej, którego prowadzącym jest (gość honorowy tego woluminu) Czesław Lans. Pod niego głos podkłada Minix i mogę stwierdzić, że sposób w jaki to robi za każdym razem potrafi poprawić mi humor. Muszę przyznać, że podrabianie amerykańskich gangsta raperów wychodzi mu znakomicie. Jeżeli chcecie się przekonać o czym mówię, to polecam dorwać się do woluminu i katować go w odtwarzaczach.
Na koniec mogę powiedzieć, że płyta daje nam 30 minut świetnej zabawy,a kradzione bity powodują samoistny, bujający ruch głową.

Za krążek 9,6/10
A na opinie czekam w komentarzach :)

1 komentarz: