środa, 26 października 2011

HipHopKoncert: TenTypMes, Miuosh, HST+Joka, Afront+Live Band, K2, YaManKlanHipHopKoncert prezentuje:

Po raz kolejny grupa HipHopKoncert daje o sobie znać. Już 6 listopada jakość Wrocławskich koncertów hip-hop'owych, wskoczy na kolejny level. A to wszystko za sprawą genialnych reprezentantów polskiej sceny hip-hop'owej.

Do Wrocławia po raz kolejny zawita najmocniejsza reprezentacja Alkopoligami, czyli Ten Typ Mes wraz ze Stasiakiem, Dj'em Hubsonem oraz Głośnym na klawiszach. Po świetnie przyjętej płycie, Mes wraz z załogą wracają do 'Miasta 100 mostów', aby zaprezentować Wam swój najnowszy materiał. Spodziewajcie się gorącego show oraz znakomitej atmosfery pod sceną !

Płyta, która zebrała ogrom świetnych recenzji. Raper, który poprzez charyzmatyczne flow oraz niebagatelne teksty, zdobył sympatię bardzo wielu fanów hip-hopu z całej Polski. Kolejnym artystą zbliżającego się eventu jest Miuosh ! Podczas imprezy będziecie mieli okazję usłyszeć zarówno materiał z rewelacyjnego krążka „Piąta Strona Świata", jak i starsze produkcje. Tego koncertu zdecydowanie nie można przegapić !
Jeden z najbardziej niedocenionych raperów w Polsce. Człowiek, który swoim świetnym, niecodziennym flow, potrafi poruszyć „masy ludu", po kilu latach przerwy wraca z nowym krążkiem. Płyta ukaże się na początku przyszłego roku. Przed festiwalem, na pewno dostaniecie próbkę tego, co HST zaprezentuje podczas eventu. Dlatego uważnie śledźcie nasz profil oraz stronę Kapelmajstra ;) www.kapelmajster.pl .

„Gdzie jest Joka, gdzie jest Joka ? Znikł ?" -- Niekoniecznie. Już 6 listopada będziecie mieli okazję usłyszeć jego bardzo charakterystyczne flow, podczas imprezy organizowanej przez HipHopKoncert. Joka przybędzie prosto ze Śląską aby rozgrzać nas przed koncertem HST, swoim kilkudziesięciominutowym setem pozlepianych zwrotek z Kalibra oraz innych ciekawych projektów. Satysfakcja gwarantowana.

„To jest powrót, Afronty znowu są tu ( chórem ! ), aby nauczyć tą kulturę co to znaczy szacunek..." -- Dokładnie tak! Kolejnym zespołem, który pojawi się we Wrocławiu jest „Afront" . Autorzy świetnie przyjętych albumów „Coraz gorzej" oraz „A miało być tak pięknie", po kilku latach przerwy po raz kolejny odwiedzą Wrocław, aby dać fanom energiczny i przepełniony świetnymi brzmieniami występ, który na pewno wielu z Was na długo zapamięta. Dodatkowo, zespół szykuję dla Was niespodziankę... ( Więcej na samym dole )

K2 -- artysta, którego talent wciąż przez wielu pozostaje niezauważony. Jednak z koncertu na koncert, jest co raz lepiej. Dlatego gorąco zachęcamy do sprawdzania twórczości tego Rapera. K2 zaprezentuje nam zarówno kawałki z nachodzącej płyty, jak i te ze starszych projektów.

Line-up:
Ten Typ Mes
Miuosh
HST gościnnie Joka
Afront
K2

Support:
YaManKlan

Data: 6.11.2011
Miejsce: Wrocław, klub Alibi
Czas: Start godz. 18:00

Bilety:
Przedsprzedaż -- 35 zł
W dniu koncertu -- 40 zł

Bilety można już zamawiać pod adresem biuro@hiphopkoncert.pl . Nie prowadzimy rezerwacji - jedynie przedsprzedaż. W mailu prosimy podawać imię i nazwisko oraz ilość biletów. Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy potwierdzenie. Bilety będą czekać na Was 'na bramce' w dniu koncertu.

Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona w następujących punktach:
Klub Alibi, ul. Grunwaldzka 67
Parlament Shop, ul. Szczytnicka 28
Rap Shop, ul. Ruska 2 ( za windą )
CLINIC, D.H. „Feniks" ( 5 piętro )
Biuro KREAM, ul. Podwale 37/38 ( info@kream.pl )
Oraz pod adresem biuro@hiphopkoncert.pl

Link do wydarzenia na FB - http://www.facebook.com/event.php?eid=243153809060309

Link do wydarzenia na lastfm - http://www.lastfm.pl/festival/2040938+HipHopKoncert+prezentuje%3A+Ten+Typ+Mes...

Link do naszego profilu na FB - http://www.facebook.com/HipHopKoncertpl

Nasz kanał na youtube - http://www.youtube.com/user/HipHopKoncert


Niespodzianka !!!
Dodatkowo, Afronci szykują dla Was coś specjalnego. Wraz z Kasem oraz Jaśkiem, przyjadą do nas: DJ Flip, Marek Dulewicz (gitara) & Marcin Turno (bębny) . Afront + Live Band ! Nic, tylko czekać !

Komentarz:

Gdybym moi drodzy był z Wrocławia, to na tą imprezę, bilecik skołowałbym sobie już pół roku temu. Niestety jestem z tej drugiej części, tej zwanej "Górnym", co przy moim braku prawa jazdy i kasy niestety ogranicza mi prawo do Wuajażowania wraz z raperami po kraju. Mimo tego impreza obsadzona jest niesamowicie. Jeżeli wybieracie się na nią, to poudostępniajcie jakieś Video na YouTube, bym mógł też sobie pooglądać. Byłbym wdzięczny ;)

Baj0!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz