sobota, 6 sierpnia 2011

Popkiller Młode Wilki!


Info:

Dlaczego: Tego chyba nie musimy uzasadniać... Dla nas samych to prywatnie najważniejszy klip tego roku, jeden z głównych elementów całej planowanej i organizowanej miesiącami akcji... 12 wybranych przez nas młodych talentów polskiego rapu, 12 różnych od siebie postaci z różnych rejonów sceny w jednym wspólnym numerze na bicie O.S.T.R.'a. Bicie rozbudowanym i zaaranżowanym przez Adama (dzięki!) tak, byście nie wynudzili się przez te prawie 6 minut. Nie wiem co miałbym jeszcze dodać... Popkiller wystawia zawodników na front! (Mateusz)

Przypuszczam, że nikt z was nie czekał na ten moment tak bardzo jak my. Pomysł, który początkowo zrodził się w ramach zajawki na amerykańską młodą falę, udało się zrealizować i doprowadzić do końca. Z pomocą wielu życzliwych osób, które stanęły na naszej drodze i podały pomocną dłoń z czystej zajawki dla świeżego pomysłu, możemy zaprezentować wam teledysk do numeru "Na Front" - otwierającego cały mixtape posse-cutu w którym spotyka się dwunastu raperów, którzy w innych okolicznościach spotkać by się tak nie mogli. Mamy nadzieję, że wam da to tyle samo zajawki i muzycznej frajdy jak nam. (Daniel)

PS. Razem z premierą klipu uruchamiamy preorder płyty "Popkiller Młode Wilki", która pojawi się w sierpniu do kupienia (w cenie 15 zł) lub darmowego ściągnięcia. Jeśli chcecie mieć pewność, że starczy dla was krążków z limitowanego nakładu wysyłajcie swoje dane na mlodewilki@popkiller.pl, w tytule pisząc 'preorder' a tam otrzymacie od nas dalsze szczegóły. Dokładną datę premiery podamy wam niebawem.

źródło: http://www.popkiller.pl/

Komentarz:

Szczerze mówiąc myślałem, że młodzi tak łatwo nie zaistnieją na scenie bez załapania się w wielkie hip hopowe wytwórnie, a tu proszę! Mamy dwunastu młodych i dobrze zapowiadających się raperów, którzy na pewno za niedługo zniszczą swoimi produkcjami rynek. Co najlepsze cała ekipa wydaje wspólnie jedną płytkę, która na pewno zasili moją kolekcję.

Ja was zostawiam z tą petardą i znikam :)

Bajo :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz